درباره ما

بخوانید

شرکت لیام الکترونیک با اتکا به دانش، تجارب و تلاش اعضای با سابقه خود در زمینه قطعات الکترونیک دارای توانمندی بالایی جهت تامین و توزیع انواع نیازمندی های الکترونیک مورد نیاز واحدهای تولیدی، کارخانجات، تعمیر کنندگان ، تامین تجهیزات پروژه های صنعتی کوچک و بزرگ و ….. میباشد.
این شرکت ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان، بسترهای لازم به منظور تحقق مناسب ترین شرایط، بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید . شرکت لیام الکترونیک خود را نسبت به مشتری متعهد میداند و سعی در برقراری روابط بلند مدت با کلیه مشتریان دارد بطوری که به عنوان شریک تجاری آنها عمل نماید. به همین منظور چشم انداز بلند مدت شرکت تمرکز بر خدمات رسانی در بالاترین سطح کلاس جهانی به مشتریان می باشد و در هر لحظه آماده خدمت رسانی به آنها می باشد.
منشور اخلاقی لیام الکترونیک تلاش و توسعه بر پایه پیروی از قوانین، انجام امور بر اساس صداقت و اعتماد متقابل و رعایت کیفیت در همه امور و فرایند ها و ایجاد محیط کاری پرنشاط با رعایت کلیه اصول سازمانی می باشد.

عودت کالا

بخوانید


آسودگی خاطر و رضایت ‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های لیام الکترونیک بوده است، لیام الکترونیک در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. حال پس از خرید بنا به هر دلیل تا 24 ساعت قصد عودت کالا را داشته باشید لیام الکترونیک خود را موظف به عودت کالا و استرداد وجه دریافتی می نماید، تا شما با خیال آسوده کالای خود را سفارش دهید

طراحی

نوآوری

دقت

تیم ما

خبرنامه عضو شید!

فقط یک ثانیه طول می کشد تا اولین نفری باشد که در مورد آخرین اخبار ما می داند

    در اینستاگرام ما را دنبال کنید